Apie mus

IR KUR ČIA “ŠUO” PAKASTAS?

Idėja sukurti šitą blogą, kilo po mūsų vestuvių, kurias organizavome patys. Net nespėjus mūsų naujam statusui apdulkėti, buvome užversti draugų klausimais ir prašymais pasidalinti savo patirtimi ar netgi imtis vedybų ar švenčių organizavimo!

Šitame bloge mes su jumis pasidalinsime kūrybiškomis idėjomis, sava sukaupta patirtimi, kalbėsime apie aplankytas vietas, ragautą maistą, pasidalinsime kelionių akimirkomis, internete atrastais “lobiais”, padėsime jums susikurti puikią gimtadienio ar vestuvių šventę, supažindisime su stiliaus ir mados naujienomis.

 

O IŠ KUR TOKS MANDRAS PAVADINIMAS?

DU ABU, tai Vilma ir Mindaugas, du kūrybiški žmonės gyvenantys ir dirbantys Londone, tačiau nepamirštantys savo šaknų ir kiek įmanoma dažniau laiko leidžiantys Lietuvoje.

VILMA – dizainerė, mokslus krimtusi Londone, yra idėjų generatorė ir įgyvendintoja. Visų galų meistrė: nuo darželių ravėtojos iki suvirintojos. Vilma mėgsta kokybę ir originalumą, ir tiki, kad vaizduotei ir galimybėms ribų nėra!

Po daugiakrypčio dizaino studijų baigimo, Vilma dirbo vienoje iš garsiausių tarptautinio pripažinimo sulaukusioje dizaino studijų Londone, kur asistavo studijos meno direktoriui ir turėjo galimybę prisidėt prie daugumos kūrybinių procesų. Vilmos dizaino darbai buvo eksponuojami dizaino parodose: Londone, Berlyne, Milane, Lodzėje ir Cieszyne.

MINDAUGAS – multimedijos dizaineris, taip pat kaip ir Vilma mokinosi Londone. Domisi fotografija, kelionėmis ir viskuo kitu, kuom Vilma pasidomėti nesuspėja. Mindaugas moka fotografuot, programuot ir visokiu kitokiu mandrų techninių gudrybių.

Lietuviškos kūrybos mekoje –  puslapyje art.scene.lt, Mindaugo darbas yra pirmoje vietoje pagal peržiūrėtų kartų skaičių! Nieko sau koks populiariumas!Geros nuotaikos ir įdėjų fabrikas!

Lauksime jūsų laiškų su prašymais, pastabomis ar padėkomis, ar tiesiog su paprastu ir maloniu žodeliu – labas!

DU ABU - logo