Michael

Posted on by


Nepamiršk savųjų šaknų! Remdamasi tokiu devizu, kas met lankausi Goldsmiths universiteto, Dizaino katedros baigiamųjų darbų show. Tačiau šie metai man buvo kitokie, nes savo darbus eksponavo, mūsų mylėti pirmakursiai, kurie iš mažų ‘ančiukų’ užaugo į gražias ‘gulbes’ ir ‘išskleidę sparnus’ pasiruošė skrydžiui į platų ir spalvotą kūrybinį pasaulį.

Kaip ir visuomet, mūsų ištikimas parodų lankytojų ‘gangas / grupuotė’ susidedantis iš: Almos, Lizzy ir manęs, apsilankė ir čia. Atvirai pasakysiu, mažai ką mes ten matėme ar regėjome, nes visą laiką praleidome pokalbiuose su draugais, buvusiais mokytojais ar šeip ‘fainais’ parodos lankytojais. Manau tam ir yra skirti tie atidarymai. Argi ne?

Savo ‘bazę’ strategiškai įsirengę šalia draugo Justo Motuzo projekto The Third Layer /  Trečiasis sluoksnis, atsidūrėme parodos judesio epicentre, ir taip net nejudėdamos iš vietos galėjome bendrauti su apie mus judančiais žmogeliukų srautais. Nežinau kas čia juos ten taip traukė, ar mes ar nerealiai geras Justo Motuzo darbas. Tikriausiai, kad mes (šypsena). Šaunuolis, Justai! Privertei mane didžiuotis, kad turiu tokių draugų kaip tu! Sekmės tau tavajame kūrybiškame skrydyje!

Foto: Vilma Vaičiulė // DU ABU