Žavintys House of Hackney

Posted on by
Kartą, prieš aštuonerius metus man teko lankytis tradiciškai-senoviniuose britų namuose, kuriuose likau sužaveta labai neįprastu kambario interjeru, kuriame vos pastebimi, ant raštuotų tapetų kabojo (tokio kaip tapetai audinio) sienos šviestuvai, o gražiai ant lovos užtiesalo sustatytos pagalvės dingdavo sienos apmušalų jūroje. Tai buvo lyg teleportacija i Dickens’o laikus, leidžianti pamiršti apie tai, kad už lango tavęs nelaukia arkliais kinkyta karieta.

Kai išvydau šią House of Hackney instaliaciją, iš karto prisiminiau tą kambarį, kuris dabar net negalėtų lygiuotis su tuo ką mačiau prieš savo akis. Šis House of Hackney mėlynai/baltai margintas kambarys primenantis senovines mėlynai margintas porcelianines lėkštes, buvo šiuolaikiškas ir tuo pačiu metu mederniai senovinis.

Širdis džiaugiasi, kai šiais laikais kuriantys dizaineriai stengiasi išlaikyti savo šalies tradicijas, ir naudodami kaip įmanoma daugiau vietinės darbo jėgos, parduoda aukščiausios kokybės produktus, kurie tarnauja dabar ir tarnaus ateinačioms kartoms.

P.S. Ne tas žodis kaip niežti “papeckeliot” ant tos skrynelės! 666 yeaaa!

Foto: Vilma Vaičiulė // DU ABU