Mūsų vestuvių kanceliarija

Posted on by

Kaip ir minėjau paskutiniame apie mūsų vestuves parašytame įraše, kad pakvietimo sukūrimas įtakojo tolimesnę šventės kanceliarijos stilistiką. Tad, kai pamatai jau buvo padėti – viskas pradejo rituliuotis savaime. Man patiko žaismingas šriftų/ fontų panaudojimas mūsų pakvietimuose, todel šią idėją tęsiau rašydama vyrų ir moterų vardus.

Vyrų vardams pasirinkau tvirtą ir vyrišką šriftą, o moterim – atvirkščiai elegantišką ir dailų. Kadangi abu esame špagato virvės estetikos gerbėjai, tai vietoj šilkinių šniūrelių ar kaspinų pasirinkome būtent šį akcentą ir jį naudojome rišant kaspinėlius ant svečių vardų kortelių (taip pat ir kuriant svečių sėdėjimo planą), stalų numerių ir sėdėjimo plano kortelių, taip pat ir ant čia įsikūrę / penktadienio programa kortelių. (Čia įsikūrę ir penktadienio programa buvo atspausdintos ant to paties lapo dviejų pusių, tačiau, kad jums geriau matytusi kortelės dizainas, as jums rodau korteles be pravertų šniūrelių).

Gaminant sėdėjimo plano korteles, kitose kortelių pusėse su guminiu antspaudu atspaudžiau stalų numerius. Manau, kad jie puikiai pritapo prie bendros stilistikos ir netgi pridavė šiek tiek naminio, “ūkiško šarmo”. Mano manymu, vienas iš svarbiausių dalykų buvo čia įsikūrę / penktadienio programa kortelių atsiradimas. Šventės pradžioje jos buvo sukabintos ant kambarių durų rankenų su atsukta čia įsikūrę puse, o kai svečiai jau įsikūrė, jos buvo persuktos i kitą pusę su penktadienio programa. Manau ,kad tai buvo labai efektyvus būdas informuoti svečius apie kitos dienos planą, ir taip pat be durų darinėjimo pasižiūrėti kas įsikūrė tavo kaiminystėje, o paryčiais , gal net ir savo kambarį atrast.

Sekančiame įraše apie mūsų vestuves aš su jumis pasidalinsiu kaip visa tai ką aprašiau ir ką jūs matote nuotraukose atrodė prieš šventę ir šventės metu. Tad iki greito pasimatymo, Mūsų Vestuvės skyrelyje!

Dizainas: Vilma Vaičiulė // DU ABU
Foto: Vilma Vaičiulė // DU ABU