Mėsos Likeris // Meat Liquor

Posted on byŠiandiena norėčiau su jumis pasidalinti įspūdžiais iš restorano Meat Liquor. Kuris yra – unikalus! Ne veltui nuo pirmos restorano atidarymo savaitės, žmonės it pamišę užgulę duris rikiuojasi eilėje, ir nebambėdami, kad patektų vidun kantriai laukia po 45 minutes. Meat Liquor nėra vienas iš tų prabanga tviskančių vietų su vaizdu i upę, o atvirkščiai, yra įsikūręs daugiaaukštės parkavimo aikštelės nuliniame aukšte, ir kurio kaimynas – naktimis veiklą pradedantis striptizo klubas.

Šis burgerių restoranas, mano manymu turi pačias teisingiausias taisykles. Jokių rezervacijų! Pavėlavę draugai į vidų prie jūsų prisijungti įleisti – nebus, kaip ir bus paprašyti atsistoti į eilės galą šalia visų mirtingųjų, net jeigu ir ‘netyčia’ sugalvos atsistot prie jūsų jau stovinčių eilėje. Eilės didžiausios po 18:00, tad jei nenorite lūkuriuoti, rekomenduočiau ateiti prieš 18:00.

Vienas, du, trys – durys atsidaro, ir tu esi transformuotas į visiškai kitokį pasaulį, apie kurį net nebūtum susapnavęs. Tik languose degančios neono iškabos, šiek tiek sufleruoja kas tavęs laukia viduje. O ten… Nerealu!! Garsiai groja rokenrolas, miksuojamas su geru, senu country, aplink laksto aptrauktais džinsais, sukeltom šukuosenom ir raudonais lūpdažiais išsidabinusios padavėjos, o tamsus restorano apšvietimas daro jį panašesnį į naktimį klubą, o ne į maitinimo įstaigą. Pasirodo rokenrolas gali būti užkrenčiantis, nes galvoje tik ir sukasi mintys, apie filmą Grease, apie trumpas kelnes, baltas kojines, apie besisukančius plačiai kirptus ‘kliošinius’ sijonus, ir pro šalį skriejančius bestogius kabrioletus.

Padavėjai puikūs, laksto lyg būtų užsukti, o prie baro stovintis žmogus it sugrąžindamas į realybę, garsiai sušunka Liquor, taip padavėjai indikuodamas, kad užsakymas paruoštas.

Kol laukiame savų užsakymų yra laiko pasižvalgyt. Interjere vyrauja juoda, balta ir raudona spalvos, o šalia mano staliuko esanti plastikinė pertvara apšlakstyta kraują imituojančiais dažais. Originalu! Kadangi restorane nėra lėkščių ir įrankių, ant kiekvieno stalo stovi padėti dideli popierinių rankšluoščių rulonai, kurie atkeliavo iš tvora traukto narvelio/spintelės. Pagrindinė restorano interjero “vinis” – kupolas, kurio negalima nepastebėti, kaip ir iš jo tave stebinčių vilko, pelėdos, kiaulės ir meškos akių, su gretimai raudonais dažais parašytu Meat Liqour užrašu. Paminėsiu ir originalius tualetų durų užrašus, moterims – chicks, o vyrams – dicks! Ir kaip susilaikius nesijuokt?

Ne veltui žmonės tiek ilgai laukia eilėse, kad patektų į šį restoraną, nes šioje vietoje suvalgytas burgeris buvo tikrai labai skanus, ir su pačiu geriausiu kokybės ir kainos santykiu. Rekomenduoju!

Kainos:

2 x London Lager (440ml) – £8
1 x Wings – £5
1 x Bubble Burger – £7.50
1 x Chili Burger –  £7
1 x Fries – £3

Viso – £30.50  ( £15.25 žmogui)
(Aptarnavimo mokestis į kainą neįskaičiuojamas)

Įvertinimas:
Maistas – 5/5
Atmosfera – 5/5
Aptarnavimas – 5/5

Foto: Vilma Vaičiulė & Mindaugas Vaičiulis // DU ABU